ВИДЕО: Германец јавно го уништи своето БМВ од 160.000 долари

wind-up-1

Уште еден случај на муштерија незадоволен од својот луксузен автомобил. Наводно, колата многу тропала во возење, а брзините тешко се менувале. Се решил на овој потег откако и по 10-то носење на разни сервиси никој не успеал да му го реши проблемот.

Овде ѕирнете како еден Кинез го демолираше своето Масерати од 423.000 долари.

Ознаки: , ,

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.