СУБРАТА РОЈ: Каролина, те сакам!

578003_10201146482799121_779709074_n

Милчо Вељановски продолжува да ја смее Македонија. Овојпат шегата е на сметка на Субрата Рој.

Ознаки: , ,

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.