Моника Белучи сликана сосема гола: На фотографијата разбирливо… доминираат нејзините гради! (ФОТО)

Таа со својата убавина нема кого нема освоено, а некои од нејзините фотографии едноставно оставаат без здив. Прекрасната Моника Белучи пред извесно време ги изненади своите фанови од целиот свет.

Новата фотографија која се појави на нејзината Инстаграм страница ги израдува нејзините следбеници.

Иако датира уште од 2006 година и се работи за насловница на еден познат светски магазин, од тогаш до денсе се чини дека оваа позната дама воопшто не се променила за повеќе од една деценија.

Познатата актерка е фотографирана целосно гола, а во прв план се нејзините бујни гради кои веднаш доаѓаат до израз!

Comments are closed.