Економија 05.02.2021 12:17

Бившата на Дарко Лазиќ доби подарок од 70.000 евра од свршеникот (ФОТО)

Бившата на Дарко Лазиќ доби подарок од 70.000 евра од свршеникот (ФОТО)

Пејачката и поранешна сопруга на фолк пејачот Дарко Лазиќ, пејачката Ана Севиќ, од својот вереник Даниел Недељковиќ доби скап автомобил вреден 70.000 евра.

Тој ја изненади со овој подарок откако таа ја роди ќерката Сена, пишува „Информер“, а Ана остана без текст заради овој негов потег.

– Даниел долго размислуваше кој подарок да го избере за Ана, и на крајот се одлучи за автомобил вреден седумдесет илјади евра. Организирал сè во тајност, па веднаш го чекал подарокот кога таа заминала од породилиштето – вели изворот на споменатиот медиум.

Ана засега не објавила фотографија со новиот скап подарок.