Мозаик

Мозаик

Карлеуша облече минијатурно бикини и се снимаше од сите страни, а потоа направи поза од која мажите паднаа во транс (ФОТО)

Познатата музичка ѕвезда Јелена Карлеуша ги запали социјалните мрежи откако објави нови брутално секси фотографии на својот Инстаграм...