Живот

Живот

ТАЖНА СУДБИНА НА ПРИНЦЕЗАТА: Пред трагедијата Дајана оставила и писмо за „секој случај“- внатре го открила и нејзиниот убиец

Принцезата Дајана во своето писмо до батлерот Пол Бурел ја предвидела својата смрт, сметаат некои од теоретичарите на заговор. Дајана...
Живот

Гледачите се пожалија дека и ги виделе брадавиците на водителката, таа им порача: „Мојот сопруг не се жали“ (ФОТО)

Водителката на британското шоу „Јас имам талент“ повторно е во центарот на вниманието на јавноста поради нејзиниот секси стајлинг! Убавата...