Актуелно 16.11.2019 18:07

Мицкоски за Заев: Му се ближи крајот во политиката

Мицкоски за Заев: Му се ближи крајот во политиката

Просто неверојатно, колку повеќе губи, толку повеќе се губи и не знае што зборува. Му се ближи крајот во политиката, напиша на својот Фејсбук профил Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.