Живот 19.02.2021 12:53

Потполно природна: Згодната ќерка на Здравко Чолиќ направи хаос, ја молат да не го прави ова (ФОТО)

Потполно природна: Згодната ќерка на Здравко Чолиќ направи хаос, ја молат да не го прави ова (ФОТО)

Убавата ќерка на Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ, продолжува да предизвикува внимание во јавноста со својот изглед и витко тело, а сега објавила фотографија на својот Инстаграм со што предизвикала лавина коментари.

Имено, ќерката на Чола позирала во црно-бел едноделен костим за капење, со што веднаш следеле коментари.

– Убава си, само немој да потклекнеш на модерниот тренд и да почнеш да се пумпаш со силикони хијалуронини и да бидеш слаба како трска. Преубава си Унче и остани природна – се само некои од коментарите.