Актуелно 30.12.2018 16:12

Скопјанец истепал келнер

Скопјанец истепал келнер

29.12.2018 година во 18:30 часот во СВР-Скопје Ф.Ф.(20) од Скопје вработен како келнер во гостилница на улицата „Мраморец“ пријавил дека истиот ден околу 01:15 часот, бил физички нападнат од страна на едно лице, гостин во објектот.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.