цена

Пронајдени се 14 резултати на тема „цена“
Економија

Синани: Македонија за прв пат има најниска цена на пченицата во регионот, министерството нема слух за нас

Потпретседателот на Федерација на фармери на Република Македонија, Мемет Синани во гостување во емисијата „Отворено“ на Алфа телевизија,...