данев

Пронајдени се 4 резултати на тема „данев“
Актуелно

Данев кон Атанасовски: Oд вас очекувавме подобри реформи во делот на образованието, како еден од гласноговорниците на дотогашната опозиција

Денеска на седницата во Собрание на Република Македонија се дискутираше за предлог закон за изменување и дополнување на закон за студентски...
Актуелно

Данев: Гледам за година ипол не направивте апсолутно ништо, па да не зборуваме за некои поголеми чекори во врска со гасификацијата

-За гасификацијата имате сто проценти согласнот од опозицијата. Ние веќе го почнавме тој проект во градот Скопје за таа секундарна гасификација,...