Дескоска

Пронајдени се 5 резултати на тема „Дескоска“
Актуелно

Родителите на учениците во ОУ „Коле Неделковски“: Лицемерно е власта да поставува автомат за нездрава храна во време кога води кампања за здрава храна

Деновиве на социјалната мрежа фејсбук се појави иницијатива во која родителите од ОУ„ Коле Неделковски„ од Центар  бараат да се отстрани...