Џип

Пронајдени се 5 резултати на тема „Џип“
Актуелно

Стоилковски: МВР три дена молчи и не одговара што бара нивно службено возило во Грција- за ова мора да се понесе одговорност

МВР три дена молчи и не одговара што бара нивно службено возило во кампот Евридики во соседна Грција? Кој издал налог и што барал полициски...