фб статус

Пронајдени се 5 резултати на тема „фб статус“
Актуелно

Пандов: Катица крајно опуштено не потсети дека во државава постоела и постои една група на лоши момци кои по правило се наоѓаат во раководството на ВМРО-ДПМНЕ

Челичната лејди, столбот на СЈО, шефицата на Фатиме, жената со највисок рејтинг и доверба во Република Македонија, македонскиот Елиот...
Актуелно

Пандов: Пратеници од СДС, кога виделе колкава пара се врти и нуди за гласање, бараат и тие да бидат парично „појачани“

Одреден број на пратеници од СДС, кога виделе колкава пара се врти и нуди за гласање, се погласно почнале да се бунат и да бараат и тие...
Економија

Мицкоски до Заев: Наместо фингирани дебати со твоите потпретседатели, ајде на вистински ТВ дуел каде ќе ги споредиме моите принципи и твоите штетни политики

(ФБ статус на Христијан Мицкоски) Вечерва бев во Неготино каде многу видливо е разочарувањето во лицата на граѓаните, што од тешкиот...