Груби

Пронајдени се 4 резултати на тема „Груби“
Актуелно

Груби: Одговорност за случајот со Пензискиот фонд најпрво треба да се бара од Царовка, таа две години е министерка

Координаторот на пратеничката група на ДУИ, Артан Груби ја посочи министерката Мила Царовска како најодговорна за последниот скандал...