Ивор мицкоски

Пронајдени се 5 резултати на тема „Ивор мицкоски“
Актуелно

Мицковски до власта: Еден ден ќе пукне филмот, па стварно полицијата ќе мора да ве брани од демонстранти кои „Сакаат леб“

Граѓанскиот активист и поранешен функционер на СДСМ, Ивор Мицковски на својот Фејсбук профил „распали“ по власта. -За Југохром владин...
Актуелно

Ивор Мицковски: Скопје е еден голем марин, револтот кон него е затоа што е апла фатен во лага, инаку состојбата секаде е иста

Околу најновите случувања во општина Аеродром кај Мајчин дом, на Фејсбук се огласи и граѓанскиот активист Ивор Мицковски. Тој вели...