Каменос

Пронајдени се 10 резултати на тема „Каменос“
Актуелно

Каменос: Засрамен сум што во Европа на вредности ако не гласаш одиш во затвор, ако гласаш добиваш два милиони евра

Засрамен сум што во Европа на вредности ако не гласаш одиш во затвор, ако гласаш добиваш два милиони евра, објави вечерва Панос Каменос,...
Актуелно

Каменос: Грчкиот народ ќе го има последниот збор, споменувањето македонска нација е спротивно на кој било договор

Споменувањето македонска нација е спротивно на кој било договор и го прави бесен грчкиот народ, кој ќе го има и последниот збор без...