несреќа

Пронајдени се 5 резултати на тема „несреќа“
Актуелно

Причините за стравичната автобуска несреќа се уште непознати, не се исклучува евентуална кривична одговорност

Причините за стравичната автобуска несреќа кај Ласкарци во која животот го загубија 15 лица се уште не се познати. Не се исклучува ниту...
Актуелно

НОВИ ДЕТАЛИ: Во Прилеп се качиле 11 патници во автобусот кој се преврте кај Лесковац, возачите не се повредени

Aвтобусот кој рано утринава се преврте близу Лесковац, а при тоа загинаа маж и две жени, пристигнал во Прилеп околу 19:30 часот и на тамошната...