Николова

Пронајдени се 3 резултати на тема „Николова“
Актуелно

Николова Буџаку со жестоки критики до власта и Филипче: Не можам да дозволам ближните да ни умираат, а вие да уживате

Мери Николова Буџаку, долгогодишен член на СДСМ, со остри критики до состојбата во здравството. Таа во три свои статуси на социјалните...
Актуелно

Николова до Заев: Лекови и пари за децата со ретки болести во болниците нема, а Мира како кралица ја чувате (ФОТО)

Мери Николова, една од најгласните активистки на СДСМ и т.н. „шарена револуција“ која се бореше за поголеми права на затворениците,...
Актуелно

Николова удри по Кирацовски: Зошто чесни млади интелектуалци не се вработуваат и како ти од Могила си ја вработи љубовницата во Катастар?

Мери Николова, една од најгласните активистки на СДСМ и т.н. „шарена револуција“ која се бореше за поголеми права на затворениците,...