плати

Пронајдени се 19 резултати на тема „плати“
Актуелно

Специјализантите стоматолози на протест: Ни беше ветувано дека ќе бидеме исплатени, а сега ни велат дека нема пари моментално

Приватните специјализанти на Стоматолошкиот факултет Скопје денеска излегоа на мирен протест, за да го изразат својот револт поради...