прес

Пронајдени се 5 резултати на тема „прес“
Актуелно

ВМРО-ДПМНЕ: Шилегов не може да се справи со обични комарци, не пак да изгради некој проект, треба да си даде оставка веднаш

Македонија ја има најнеспособната влада, а за жал градот Скопје го доби најнеспособниот градски татко, стои во денешното соопштение...
Актуелно

Арсовски: Граѓаните трпат за леб, а министрите на СДСМ си ги делите парите на граѓаните- Царовска доделила гранд од стотици илјади евра на свој колега

Деновиве гледаме молк од Шеќеринска, нервоза од Шапуриќ и молк од Мултикултур невладината од Тетово, ова денеска на прес конференција...
Актуелно

Стоилковски: Костадинов е сведок на криминали кои се правеа во Струмица, каде неговиот лидер Заев бараше поткуп од 200.000 евра

СДСМ се фатени во криминал и затоа пратеникот Костадин Костадинов  во панични прес конференции кажува лаги и манипулации, реагира Наум...