Пртре Шилегов

Пронајдени се 4 резултати на тема „Пртре Шилегов“
Актуелно

Ќе има ли јавна дебата за гасоводот на Водно? Реџепи засега вели дека нема да прифати, Макрадули прифаќа, од кај Шилегов молк

На сртот на планината Водно веќе е започната изградбата на гасоводот, против кој се повеќе граѓански организации, но власта не отстапува...