ребаланс

Пронајдени се 11 резултати на тема „ребаланс“
Актуелно

РЕБАЛАНС НА БУЏЕТОТ: Најголемо кратење од парите за гасификација и од откажаната изградба на нов клинички центар

Во Собранието на Република Македонија следната недела почнува расправата по ребалансот на Буџетот за 2018 година. В понеделник е закажана...