славевски

Пронајдени се 4 резултати на тема „славевски“
Актуелно

Славески до Тевдовски: Проблем со прогресивно оданочување е тоа што се фокусирате на доходот, а не на богатсвото, губитник ќе биде македонската економија

Поранешниот министер за финансии, Трајко Славески, во вчерашната емисија „Економски Магазин“, на АЛСАТ-М, до министерот за финансии,...