средба

Пронајдени се 14 резултати на тема „средба“
Актуелно

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски оствари средба со Јоханес Хан, Еврокомесар за проширување

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на маргините на Конгресот на Европската Народна Партија оствари средба со еврокомесарот...