Актуелно 05.04.2021 22:23

Тешка сообраќајка вечерва во центарот на Скопје (ФОТО)

Тешка сообраќајка вечерва во центарот на Скопје (ФОТО)

Тешка сообраќајка се случила вечерва во центарот на Скопје, дознава 24 Инфо.

Две возила се судриле околу 21 часот кај Ловец, пред Министерството за правда.

Полицијата во моментов врши увид и ги утврдува причините за несреќата.