Мозаик 26.10.2018 19:24

ФОТО: Семејството Ражнатовиќ побогато со уште еден член

ФОТО: Семејството Ражнатовиќ побогато со уште еден член

Анастасија Ражантовиќ на својот профил на Инсатграм откри дека нејзиното семејство е побогато за уште еден член.

Младата и надежна пејачка сподели видео снимка од преслаткото кученце кое се вика Мајки.

-Нов член на семејството, Мајки – напиша таа.

Потсетуваме, Ражнатовиќ летово го изгубија кучето Вито кое почина. Тој не успеа да се избори со болеста, а Анастасија тогаш се прости од саканото милениче.

Инаку, тие се големи љубители на животни и постојано ги имаат во домот.

Извор:Вистина.мк