Актуелно 13.03.2019 15:10

Мицкоски денеска гостин во вестите на Сител во 16 часот

Мицкоски денеска гостин во вестите на Сител во 16 часот

ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска ќе биде гостин во дневникот на телевизија Сител во 16 часот.

-Денес гостувам во Вести на ТВ Сител во 16:00 часот.

Ќе разговараме за актуелни теми важни за граѓаните.

Следете ме, стои во неговиот статус на Фејсбук.