Ал сат

Пронајдени се 4 резултати на тема „Ал сат“
Актуелно

Доминантен настап на Силјановска на Алсат: Со ВМРО-ДПМНЕ се најдовме на линијата дека треба да се почитува правото и правдата

Сигурна сум дека народот ќе ме поддржи, рече Гордана Силјановска Давкова, претседателскиот кандидат од ВМРО-ДПМНЕ во гостувањето на...