беса

Пронајдени се 5 резултати на тема „беса“
Актуелно

Ниту Беса нема да коалицира со СДСМ: Бараат уставни измени за Албанците ако се гласа Договорот со Грција

Ако дојде до отворање на уставните промени, „Движењето Беса“ со кое раководи Биљал Касами, најави дека ќе дадат предлози за унапредувањето...