Дубаи

Пронајдени се 4 резултати на тема „Дубаи“
Мозаик

Поглед од милион долари: Лила се фотографираше во хотелска соба во Дубаи, а во преден план се најдоа нејзините гради

Познатата водителка Лила Филиповска овие денови е на заслужен одмор во Дубаи. Таа секојдневно ги чести фановите со фотографии од патувањето,...
Економија

Министерот Бектеши ги претстави можностите за инвестирање во Македонија на годишниот инвестициски самит во Дубаи

Министерот за економија Крешник Бектеши на покана на министерот за економија на Обединетите Арапски Емирати, Султан бин Саед АлМансури...