ЕПП

Пронајдени се 8 резултати на тема „ЕПП“
Актуелно

Ѓорчев пред ЕПП и ОБСЕ: Во Македонија се случува политичко насилство, прогон, изборни кражби и економски колапс

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев имаше  обраќање пред парламентарците на парламентарното собрание на ОБСЕ за време на зимската...
Актуелно

Мицкоски: Јас сум антизападен колку што Заев е чесен, следната недела продолжувам со меѓународна активност на конгрес на ЕПП

Целокупната онаа анатема која што се обидуваат овие ненародни и криминални политичари предводени од СДСМ да ја фрлат врз ВМРО-ДПМНЕ...