фалсификат

Пронајдени се 5 резултати на тема „фалсификат“
Актуелно

Мицкоски: Се сомневаме во фалсификат на изборите бидејќи власта полнеше кутии за референдумот, бегаат од предвремени избори и масовно партиски се вработува

Во денешниот централен дневник на Алфа ТВ гостуваше Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ говореше за семинарот кој го организираат...