Фени

Пронајдени се 6 резултати на тема „Фени“
Економија

Транспаренси Интернешнел ги повикува сите институции во државата да ги истражат сите незаконитости во постапката за стечај во Фени индустри

Транспаренси Интернешнел Македонија продолжува со мониторингот на постапката за стечај во Фени индустри АД Кавадарци и ги повикува...
Актуелно

Анѓушев нервозен се заканувал- Знаеш ли кој сум јас ? Тасева со став- Стечајот во„ Фени“ не се води добро

Пред неколку дена се објави дека ќе има мониторинг за стечајот на „Фени“ и влијанието што го имал актулениот вице- премиер Кочо Анѓушев. Истражувањето...