Фрчковски

Пронајдени се 5 резултати на тема „Фрчковски“
Актуелно

Фрчкоски во 2010: Владата да го реши спорот со името без допирање на идентитетските атрибути и промена на Уставот на земјата

На социјалните мрежи кружи видео на кое Љубомори Фрчкоски „интелектуалниот“ фронтмен на СДСМ во 2010 година изјавува како треба да се...