Геровски

Пронајдени се 7 резултати на тема „Геровски“
Актуелно

Героски со жестока критика за власта: Решавањето на спорот за името не е оправдување за незадоволителните перформанси на владата на Заев

Новинарот Бранко Героски во своето гостување во емисијата Само Вистина на Канал 5 телевизија жестоко ја критикуваше власта на СДСМ...