ѓубре

Пронајдени се 5 резултати на тема „ѓубре“
Актуелно

ВМРО-ДПМНЕ Центар: Општина Центар станува една голема депонија, Богдановиќ да излезе од удобната канцеларија и да ја среди општината

Центар е преплавен со отпад, преполни корпи за отпадоци и контејнери од кои се шири неподнослива миризба, реагираат од Општинскиот...