Гостивар

Пронајдени се 11 резултати на тема „Гостивар“
Актуелно

Врие од непотизам и партиски вработувања во Гостивар: Граѓаните револтирани, членството на СДСМ со порака до Заев

Гостивар изгледа е заразен со епидемија на непотизам. Како што дознава КУРИР, низа скандалозни вработувања се случени во изминатиов...