Христијан Мицкоски

Пронајдени се 50 резултати на тема „Христијан Мицкоски“
Актуелно

Мицкоски: На пратеници им се ставаат лисици, се случуваат брутални убиства, ќе дојде денот кога сите ќе одговараат за тоа!

Пред Владата на Република Македонија вечерва се одржа протестен марш организиран од ВМРО-ДПМНЕ. Пред голем број на граѓани, се обрати...