Иванов

Пронајдени се 67 резултати на тема „Иванов“
Актуелно

Претседателот Иванов: Најдлабоко сочувство до семејствата на загинатите, повредените побрзо да закрепнат

Сочувство од Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, по големата трагедија која ја потресе цела земја: „Со длабоко жалење...