кина

Пронајдени се 78 резултати на тема „кина“
Мозаик

Самсунг Електроникс ќе ја прекине работата во една од своите фабрики за производство на мобилни телефони во Кина

Самсунг Електроникс ќе ја прекине работата во една од своите фабрики за производство на мобилни телефони во Кина, изјави денеска портпаролка...