Куманово

Пронајдени се 5 резултати на тема „Куманово“
Актуелно

Мицкоски на средба со младите во Куманово: Никогаш не било полошо, никогаш не било по безнадежно, се вработуваат само роднини на функционери

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска беше во работна посета на Куманово од каде објави и фотографии од средбата...