Лидерска средба

Пронајдени се 9 резултати на тема „Лидерска средба“
Актуелно

Мицкоски по лидерската средба: Прифатени нашите забелешки, но немаме гаранција дека процесот ќе биде фер и демократски

Во минатото побаравме дуел, па побаравме предвремени парламентарни избори, но бевме одбиени, па затоа инициравме ваква средба, на која...