МАНУ

Пронајдени се 5 резултати на тема „МАНУ“
Актуелно

Пендаровски: Им плаќам пијачка на сите академици ако успеаат да избоксуваат зачувување на името на МАНУ

Скандалозен настап на националниот координатор за НАТО, Стево Пендаровски за време на гостувањето во вчерашната емисија на “Само вистина“....