Милошоски

Пронајдени се 9 резултати на тема „Милошоски“
Актуелно

Милошоски: Обвинителниот акт и расправата во Собранието, и расправата во судот се политички нарачани процеси

Во вечерната седница за расправање на имунитетот на пратеникот Трајко Вељаноски, пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата...