Неловски

Пронајдени се 7 резултати на тема „Неловски“
Актуелно

Нелоски за Силјановска Давкова: Најважното е што таа ќе биде мајка на целата нација и на сите граѓани на Република Македонија

Гордана Силјановска Давкова е сосема спротивното од Зоран Заев. Зошто? Затоа што таа има конзистентност во своите ставови, има принципи,...
Актуелно

Нелоски: Единствено нешто што донесе оваа влада е вработување на ќерките и синовите на пратениците од СДСМ

Владимир Нелоски, член на извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ во денешното гостување во емисијата Отворено на ТВ Алфа истакна дека актуелната...
Актуелно

Нелоски: За само 7 месеци фирмата донатор на СДСМ, Делукс-Ауто има добиено тендери во вредност од над 24 милиони денари

Додека Зоран Заев ги распродава највисоките национални и државни интереси, фирмите блиски до криминалниот картел на власт добиваат...