Повредени

Пронајдени се 12 резултати на тема „Повредени“
Актуелно

Се враќале од екскурзија во Македонија: Автобус со средношколци попладнево излетал од патот, најмалку 17 повредени

Најмалку 17 ученици се полесно повредени попладнево во Албанија кога автобус, што превезувал средношколци, излетал од патот во близина...