шекеринска

Пронајдени се 3 резултати на тема „шекеринска“
Актуелно

Арсовски: Молкот кај Шекеринска и нервозата и нетрпението кај Шапуриќ покажуваат дека се фатени живи како си префрлаат народни пари меѓусебе

Молкот кај Шекеринска и нервозата и нетрпението кај Шапуриќ покажуваат дека се фатени живи како си префрлаат народни пари меѓусебе,...
Актуелно

ШЕЌЕРИНСКА ЌЕ ЈА ИНДОКТРИНИРА ВОЈСКАТА СО „ШАРЕНА“ ИДЕОЛОГИЈА: Шарени револуционери ги индоктринираат идните офицери на Воената Академија!

„Шарени револуционери ги индоктринираат идните офицери на Воената Академија“, објавува порталот „Нетпрес“. Како што пишува „Нетпрес“,...