Смилковско езеро

Пронајдени се 5 резултати на тема „Смилковско езеро“
Актуелно

Заев не го интересира гневот на родителите на убиените момчиња од Смилковско и екстрадицијата на убијците од Косово

Со сослушување на вешти лица од МВР кои вршеле анализи и испитувања на неколку предметни возила, денеска во Кривичниот суд во Скопје...
Актуелно

Актери и режисери се носат со полициска придружба, а убијците од масакрот кај Смилковското езеро слободно парадираат

Македонија веројатно е единствена држава на Европскиот континент, држава која е дел од западната цивилизација која во затворите има...