ВМРО-ДПМНЕ

Пронајдени се 345 резултати на тема „ВМРО-ДПМНЕ“
Актуелно

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ креираше хаос, антиваксерската кампања која ја тераа од опозиција сега ги чини граѓаните животи

СДСМ создаде вистински хаос во здравството. Антиваксерската кампања која ја тераа од опозиција сега ги чини граѓаните животи -СДСМ...
Актуелно

ВМРО-ДПМНЕ: Здравството е на ниво на клиничка смрт, смената на СДСМ е единствен начин државата да излезе од ќорсокак

СДСМ се плаши од народот и затоа бега од избори. СДСМ знае дека ќе изгуби поради сите антидржавни политики кои ги спроведоа изминативе...